Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 07:15 Bu haber 17921 kez okundu
 
Peli İnovatif Ürünleriyle İntermob’da İntermob Fuarı’na Katıldı
Sektör öncülerinin, yeni tasarımların, dünya markalarının buluştuğu İntermob Fuarı 12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşti. Ev dekorasyon markası olan PELİ, parke, laminant parke, kapı, duvar kağıdı, dolap ve mutfak dolaplarına yönelik tüm yenilikleriyle fuarda tam not aldı.
MOBİLYA Haberi
Peli İnovatif Ürünleriyle İntermob’da İntermob Fuarı’na Katıldı

Sektör öncülerinin, yeni tasarımların, dünya markalarının buluştuğu İntermob Fuarı 12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşti. Ev dekorasyon markası olan PELİ, parke, laminant parke, kapı, duvar kağıdı, dolap ve mutfak dolaplarına yönelik tüm yenilikleriyle fuarda tam not aldı.

 

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörünün en son tasarımlarının, trendlerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerinin sergilendiği İNTERMOB’a katılan Turanlar Grup markası PELİ, fuarda yeniliklerini tanıttı. 12-16 Ekim tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturuyor.

 

Fuarda yapı ve mobilya sektörüne, ev dekorasyonuna yönelik ürün gruplarıyla yer alan Turanlar Grup, en yeni teknoloji ile ürettiği ürünleri sektör profesyonelleri ve nihai tüketicilerle buluşturdu.

 

Peli İnovatif Ürünleriyle İntermob’da İntermob Fuarı’na Katıldı

 

Peli’den İhracat Atağı

 

4 gün süren fuarla ilgili konuşan Turanlar Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Vezirköprü Orman Ürünleri Genel Müdürü Murat Turan kurumla ilgili ‘’PELİ bir ev dekorasyon markasıdır. Bu markadaki ana ürünler parke, laminant parke, kapı, duvar kağıdı, dolap, mutfak dolapları, vestiyerlerdir. Tüm bu ürün yelpazesiyle birlikte PELİ’nin bütünsel bakış açısı özellikle mimarlar tarafından tercih edilen bir konsept. PELİ bu anlayışla sektörde olmayanı sunuyor. Ürün ve hizmetlerimizin sektöre farklı bir tarz getirdiğine inanıyoruz. Ev dekorasyon markası olarak ihtiyaca en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlayarak ürün geliştiren bir markayız’’ dedi.

 

Türkiye’de üretilen toplam parkenin 20’sini üreten PELİ, ihracat oranını da 30 a çıkardığını açıkladı. 2018 yılında 20 ihracat payı olan PELİ, bu yıl ihracata yönelik yaptığı atılımlarla bu oranı 30’a çıkardı. İntermob Fuarı’nda ihracat yönünden de oldukça verimli anlaşmalara imza atan PELİ, önümüzdeki dönem ihracat payını daha da yukarıya çekmeyi hedefliyor.

 

Peli, Fuarda Yabancı Yatırımcıların Dikkatini Çekti

 

PELİ yeni tasarımlarını lanse ettiği fuarda, 7’nci holde 721/A no’lu stantta 260 m2’lik alanda yerini aldı.

 

Turanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Turan, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Turan, Meltem Turan’ın yanı sıra tüm yönetim kadrosunun yer aldığı fuarı, Vezirköprü Orman Ürünleri çalışanları ve grubun tüm bayileri de ziyaret etti.

 

Peli İnovatif Ürünleriyle İntermob’da İntermob Fuarı’na Katıldı

Kaynak: (Guide İletişim) - Guide İletişim Editör: Barış Kaynar
Yorumlar
Haber Yazılımı